Kompletní maloformátová střecha to není jen střešní krytina.
Je to také příslušenství, díky kterému bude Váš dům výjimečný.

Univerzální, maloformátová závětrná lišta Drift

Kromě dobře známých maloformátových štítových lišt Venecja a Murano jsme vyvinuli novou univerzální maloformátovou štítovou lištu se spojením na „zasunutí“.

Závětrná maloformátová lišta Venecja

První produkt tohoto typu na trhu vyrobený z plechu, který překonal omezení výrobní technologie – vytvořený jako jedinečný výrobek, který dává nové možnosti úpravy štítové hrahy každé střešní krytiny Venecja. Jedinečná krása a estetika pro každou střechu.

Závětrná maloformátová lišta Murano

Závětrná maloformátová lišta ​ Murano je ideálním a jedinečným produktem, druhým po Venecji, který nabízíme. Vyrobena z plechu, stanovuje nový standart vzhledu každé střechy.

Hřebenáč GS-LUX

Jediný produkt tohoto typu na trhu! Vyjímečné a hluboké prolisování zajišťuje nejvyšší pevnost, kvalitu, odolnost a estetiku. Hřebeny a nároží získávají nový rozměr, který zajišťuje těsnost a bezpečnost Vaší střechy.

Rovné zakončení hřebene ZP-LUX

Vizitka Vaší střechy! Zaručuje perfektní a trvanlivé řešení. Chrání a zajišťuje střechu před znečištěním a náročnými povětrnostními podmínkami. Barevná kompaktibilita s ostatním příslušenstvím udělá Vaši střechu krásnou.

Valbové zakončení ZS-LUX

Preciznost zpracování a výjimečná estetika díky použití nejnovějších technologií. Buďte hrdí na svou investici, která Vám zajistí jistotu a klid na mnoho let.

Ventilační startovací lišta

Perfektní odvětrání Vaší střechy! Inovativní řešení zajišťuje dokonalé proudění vzduchu pod střešní krytinou. Chrání a zabezpečuje Váš dům a zaručuje plnou ochranu, zejména za špatných povětrnostních podmínek.

Hřebenáč Murano GSM-TOP

Vytvořte krásnou a odolnou střechu! Rozteč prolisů hřebenáče je shodná s prolisy na krytině . Vysoká kvalita a preciznost zpracování dodává jistotu na mnoho let.

Hřebenáč Murano GSM-FLAT

Moderní tvar a univerzální charakter činí střechu jedinečnou bez ohledu na použitou střešní krytinu. Jednoduchost a rychlost montáže k dalším prvkům ocení každý zhotovitel.

Ploché zakončení ZP-TOP a ZP-FLAT

Vizitka Vaší střechy! Zaručuje perfektní a trvanlivé řešení. Chrání a zajišťuje střechu před znečištěním a náročnými povětrnostními podmínkami. Barevná kompaktibilita s ostatním příslušenstvím udělá Vaši střechu krásnou.

Zakończenie skośne ZS-FLAT

Precyzja wykonania oraz wyjątkowa estetyka dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Idealne wykończenie Twojego dachu. Bądź dumny ze swojej inwestycji, która zapewni Ci bezpieczeństwo i spokój na lata.