Budoucnost střech v ČR!

Jsme předním výrobcem maloformátových střešních krytin a dalších střešních materiálů s 30 letou tradicí. Naše výrobky jsou vyrobeny ze švédské a německé oceli od SSAB a ArcelorMittal.

V nabídce Budmat jsou kromě modulových střech také plechové střešní krytiny střihané na míru, střešní panely se stojatou drážkou, trapézové, vlnité a fasádní plechy, ale i ocelové profily a veškeré potřebné příslušenství.

Vysoce kvalitní produkty, oceňované specializovanými společnostmi po celé Evropě, nyní dostupné v také v Česku. Vyvíjíme nové technologie, inovativní řešení a nabízíme Vám možnost poskytnout na nové střešní a okapové systémy záruku až 50 let!

az-50-let-zaruky

Výhody pro investora

Krásná a trvanlivá střecha

Patentovaná řešení činí spoje maloformátových střešních krytin neviditelnými a na střechu je poskytována záruka až 50 let.

Úspora peněz

Při montáži maloformátových plechových střešních krytin je množství odpadu do 8 %, v případě plechových střešních krytin vyráběných na míru se tato úroveň zvyšuje dokonce až na 20 %.

Střecha na paletě

Standardní střecha se vejde na jednu paletu, což umožňuje přepravu běžným dopravním prostředkem na jakékoli místo. Pokud něco bude chybět? Žádný problém. Jednotlivé krytiny lze dopravit na stavbu i osobním automobilem.

Zaručená opakovatelnost barev a tvaru

Maloformátové střechy jsou vždy k dispozici. Kdykoli si můžete zakoupit byť jen jednu tabuli. Můžeme si to dovolit, protože jako výrobce garantujeme opakovatelnost tvaru a barvy bez ohledu na šarži materiálu.

Máte dotazy, potřebujete více informací? Kontaktujte našeho technického poradce, který zodpoví všechny Vaše dotazy a domluví si schůzku ve vhodnou dobu.

Výhody pro distributora

Dostupnost

kvalitních materiálů přímo od výrobce na jednom místě.

Nižší náklady

na dopravu a skladování díky Distribučnímu centru Budmat a podpoře v oblasti logistiky.

Kratší dodací lhůta

hotových výrobků na stavbu v souladu s objednávkou.

Konkurenční podmínky

a atraktivní slevy při stálé spolupráci.

Technická

podpora a speciální školení pro zaměstnance a pokrývače.

Věcná,

technická a logistická spolupráce se zkušeným obchodním partnerem.

Máte dotazy, potřebujete více informací? Kontaktujte našeho obchodního zástupce a domluvte si schůzku.